SVADOBNÁ GRAFIKA

Využite kontaktný formulár na stránke TU, na instagrame alebo na info@riseandshine.sk .
Pokiaľ preferujete môžeme si zavolať +421 948 952 456

Staré dobré: ,,Čím skôr, tým lepšie“. Pokiaľ sa Vám moja práca páči, je fajn keď sa mi ozvete skôr. Nech máme dostatok času a bez stresu.

Dĺžka výroby oznámení je vždy individuálna a záleží od náročnosti spracovania. Odhadujem 3-5 týždňov na oznámenia. Menu a ostatným doplnkom sa začneme venovať 4-5 týždnov pred dátumom svadby a výroba 1-2 týždne.

01 / Konzultácia

Proces tvorby začína pri našej komunikácií o Vašej predstave svadobného oznámenia. Pômože mi každý detail z Vašej mysle. Zamerajte sa na hlavný motív, opis farebnej palety, materiálu a popremýšľajte o špecifických elementoch , ktoré by ste chceli zahrnúť do dizajnu. Čím viac infomácií, tým lepšie. Neváhaj sa so mnou podeliť o každú malú myšlienku vo Vašej hlave. Pômôžte mi pochopiť čo sa Vám páči a omnoho lepšie sa mi bude tvoriť.

02 /  Tvorba

V priebehu 5-10 pracovných dní od všetkých potrebných informácií Vám pošlem prvý návrh. Obaja si ho prezriete pri poháriku vínka a napíšete mi Váš názor. Následne budeme spolu konzultovať a všetky detaily doladíme do dokonalosti.

03 /  Výroba

Po schválení návrhov, začnem s výrobou.  Dĺžka  je vždy individuálna a záleží od náročnosti spracovania. Odhadujem 1-2 týždne.

04 /  Odoslanie

Hotové oznámenia a doplnky, Vám pošlem kurierom alebo si ich môžete vyzdvihnúť osobne v Bratislave.

Samozrejme nie. Moja priorita je, aby ste boli 100% spokojný s Vašim oznámením a nebáli sa ozvať sa, pokiaľ sa Vám niečo nepáči.

Mojou prioritou je tvoriť. Cena sa odvíja od použitého materiálu, zložitosti a časovej náročnosti, preto budem od vás potrebovať, aby ste mi popísali čo najpresnejšie predstavu, aby som vám mohla svadobnú grafiku naceniť.

Veľmi rada. Pokiaľ už máte napríklad oznámenie, ale nemáte k nemu obálku rada Vám vytvorím obálku na mieru aby všetko dokonalo ladilo. Obálky však nemusia dopĺňať len svadobné oznámenie ale aj darčekový poukaz, vianočný alebo narodeninový darček a pod.
error: